
Комплект постільної білизни однотонний сатин. Колір сірий
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 88-157
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни із сатину тішить м’якістю та легким благородним блиском. Він не електризується, не линяє й зберігає свіжість кольору навіть після частих прань. Гладка текстура приємна на дотик і не викликає дискомфорту. Така білизна створює атмосферу розслаблення й робить відпочинок по-справжньому повноцінним.
Простирадло: 200х230 см
Підковдра: 180х220 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Сатин
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Сірий |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






