
Комплект постільної білизни однотонний сатин, білий
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 88-153
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни із сатину – це поєднання вишуканості та довговічності. Матеріал добре пропускає повітря, швидко вбирає вологу та не викликає подразнення на шкірі. Легкість у догляді та міцність роблять постільна білизна із сатину ідеальним вибором для дому.
Простирадло: 200х230 см
Підковдра: 180х220 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Сатин
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Білий |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






