Комплект постільної білизни з сатину – це поєднання вишуканості та довговічності. Матеріал добре пропускає повітря, швидко вбирає вологу та не викликає подразнення на шкірі. Легкість у догляді та міцність роблять сатинову постіль ідеальним вибором для дому.
Простирадло: 200х230 см
Підковдра: 180х220 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Сатин
Колір: Рожевий з бежевим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810 ₴






