
Комплект постільної білизни із бязі "Фрукт", зелений
2 570 ₴
- В наявності
- Код: Бяз Фрукт СІМ
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни з бязі – це ідеальний вибір для тих, хто цінує практичність та комфорт. Натуральні волокна тканини створюють ідеальний мікроклімат для сну, сприяють циркуляції повітря та легко очищаються. Бязь не викликає алергій, не електризується та зберігає свою форму та яскравість після численних прань. Цей комплект прослужить довгі роки, радуючи вас затишком та якістю.
Простирадло: 220х240 см
Підковдра, 2 шт.: 150х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Бязь
Колір: Зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Фрукти, овочі, ягоди |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Сімейний 50*70 (арт01491) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴



