
Комплект постільної білизни з бязі "Фрукт". Колір: зелений
1 930 ₴
- В наявності
- Код: Бяз Фрукт 2
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна з бязі – це поєднання класичного дизайну та практичності. Тканина зберігає свою форму та колір після багатьох прань. Гіпоалергенні властивості роблять красиву постільну білизну безпечною навіть для дітей.
Простирадло: 200х215 см
Підодіяльник: 180х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Бязь
Колір: Зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Фрукти, овочі, ягоди |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 2сп 50*70 (арт01489) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴



