
Комплект дитячої постільної білизни з фланелі, Koloco. Колір синій із принтом
1 560 ₴
- В наявності
- Код: 88-067
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дитячої постільної білизни з фланелі – це комфорт та тепло для спокійного сну вашої дитини. Натуральна фланель з бавовни має м'яку ворсисту поверхню, яка дбайливо стосується шкіри, не викликаючи подразнень. Цей матеріал відмінно зберігає тепло, тому підходить для прохолодної пори року. Фланель забезпечує хорошу циркуляцію повітря, дозволяючи дихати шкірі, що важливо для здорового сну. Білизна гіпоалергенна, легко стирається, швидко сохне і зберігає м'якість навіть після безлічі прань.
Розміри та комплектація
Полуторний комплект
- Простирадло (180х230 см);
- Підковдра (150х230 см);
- Наволочки (70х70 см).
Матеріал постільної білизни: Фланель
Колір: Синій з різнобарвним принтом
Країна-виробник: Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Тип | Наволочка |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На запах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴



