
Комплект дитячої постільної білизни фланель, Koloco. Колір фіолетовий із різнобарвним принтом
1 560 ₴
- В наявності
- Код: 88-058
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект дитячої постільної білизни з фланелі – це м'якість та затишок для комфортного сну вашої дитини. Фланель, виготовлена з натуральної бавовни, має ніжну ворсисту текстуру, яка приємно прилягає до шкіри, не викликаючи подразнень. Матеріал добре зберігає тепло, тому постільна білизна ідеально підходить для прохолодних ночей. Воно забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, дозволяючи дихати шкірі. Фланель легко стирається, швидко сохне та зберігає свою м'якість, що робить комплект практичним та довговічним.
Розміри та комплектація
Полуторний комплект
- Простирадло (180х230 см);
- Підковдра (150х230 см);
- Наволочки (70х70 см).
Матеріал постільної білизни: Фланель
Колір: Фіолетовий з різнобарвним принтом
Країна-виробник: Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Фіолетовий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишеня-підковдра | На запах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплекту | Напівторний |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴



