
Комплект постільної білизни Полікоттон. Колір нюдовий
1 050 ₴
- В наявності
- Код: Пол Нюд Є
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полікоттон – це матеріал, який робить постільну білизну легкою та довговічною. Бавовна у складі надає комплекту постільної білизни м'якість, а поліестер забезпечує стійкість до зношування. Така постільна білизна не скочується, не сідає після прання та зберігає свій первісний вигляд надовго.
Простирадло: 240х215 см
Підковдра: 200х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Полікоттон
Колір: Нюдовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Поплін |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На ґудзиках |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро 50*70 (арт02960) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴