
Комплект постільної білизни із тканини полікоттон "Мінерал", зелений
1 270 ₴
- В наявності
- Код: Пол Мінерал СІМ
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни з полікоттону поєднує в собі красу та довговічність. Тканина стійка до вицвітання, легка у догляді та приємна на дотик. Постільна білизна не викликає алергії та швидко висихає після прання. Ідеальний вибір для людей, які цінують комфорт та зручність.
Простирадло: 220х240 см
Підковдра 2шт.: 150х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Полікоттон
Колір: Зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Полікотон |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Сімейний 50*70 (арт02954) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴