
Комплект постільної білизни із полікоттону "Зірки", сірий
880 ₴
- В наявності
- Код: Пол Зірки 2
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна із сатину поєднує в собі ніжність та практичність. Тканина гіпоалергенна, не дратує шкіру і чудово вбирає вологу, створюючи комфортний мікроклімат під час сну. Завдяки високій міцності, такий комплект постільної білизни прослужить довгі роки, не втрачаючи своєї естетики.
Простирадло: 200х215 см
Підковдра: 180х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Сатин
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Полікотон |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Зірки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 2сп 50*70 (ар001169) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴