
Комплект постільної білизни страйп сатин жовтий
4 830 ₴
- В наявності
- Код: СтС Жовтий страйп Є
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни із страйп-сатину – це елегантний текстиль для вашого будинку. Бавовняна основа гарантує м'якість та комфорт під час сну. Такий комплект постільної білизни стане чудовим вибором для затишної спальні та підкреслить вашу любов до якості.
Простирадло: 240х215 см
Підковдра: 200х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Страйп-сатин
Колір: Жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Жовтий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро 50*70 (арт00546) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 830 ₴