
Комплект постільної білизни страйп сатин. Колір жовтий
5 450 ₴
- В наявності
- Код: СтС Жовтий страйп СІМ
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни із страйп-сатину – це елегантний текстиль для вашого будинку. Бавовняна основа гарантує м'якість та комфорт під час сну. Такий комплект постільної білизни стане чудовим вибором для затишної спальні та підкреслить вашу любов до якості.
Простирадло: 220х240 см
Підковдра, 2 шт.: 150х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Страйп-сатин
Колір: Жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Жовтий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Сімейний 50*70 (арт00547) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 450 ₴