
Комплект постільної білизни "Зелені кактуси". Колір білий
3 650 ₴
- В наявності
- Код: Сат Зелені кактуси Є
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна із сатину – це класика, перевірена часом. Тканина міцна, шовковиста і не потребує складного догляду. Такий комплект постільної білизни забезпечить максимальний комфорт та подарує вам приємні тактильні відчуття щоночі.
Простирадло: 240х215 см
Підковдра: 200х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Сатин
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро 70*70 (арт01202) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴