
Комплект постільної білизни страйп однотонний сатин. Колір коричневий
5 450 ₴
- В наявності
- Код: СтС Коричневий страйп СІМ
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний комплект постільної білизни зі страйп-сатину – це гармонія краси та зручності. Натуральна бавовна забезпечує дихаючі властивості, а особлива фактура тканини робить постільна білизна м'якою та шовковистою. Крім того, він надає комплекту благородного вигляду, який ідеально впишеться в інтер'єр спальні.
Простирадло: 220х240 см
Підковдра, 2 шт.: 150х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Страйп-сатин
Колір: Коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Сімейний 50*70 (арт00571) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 450 ₴



