
Комплект постільної білизни з бязі, колекція "Лайк". Колір світло-сірий із сірим
2 060 ₴
- В наявності
- Код: Бяз Лайк Є
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни з бязі — це ідеальне поєднання практичності та комфорту. Тканина з натуральної бавовни приємна на дотик, добре регулює температуру тіла та не викликає алергії. Бязь стійка до зношування і зберігає свою форму навіть після багаторазового прання. Гарний комплект постільної білизни ідеально підійде для тих, хто цінує якість і довговічність.
Простирадло: 240х215 см
Підковдра: 200х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Бязь
Колір: Світло-сірий із сірим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Серця |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро 50*70 (арт02721) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060 ₴