
Комплект постільної білизни в смужку. Колір сірий
1 870 ₴
- В наявності
- Код: Бяз Смуга СІМ
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни з бязі – це класичний вибір для комфортного сну. Гладка поверхня тканини не викликає подразнень, а висока міцність забезпечує довговічність комплекту постільної білизни. Натуральний склад красивої постільної білизни для дому робить її безпечною навіть для малюків. Бязь проста в догляді, легко стирається і довго зберігає свою свіжість.
Простирадло: 220х240 см
Підковдра, 2 шт: 150х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Бязь
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Сімейний 50*70 (арт02690) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴