
Комплект постільної білизни із тканини страйп сатин, білий
3 120 ₴
- В наявності
- Код: СтС Білий страйп Є
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни зі страйп-сатину – це поєднання елегантності та комфорту. Матеріал зі 100% бавовни надає виробу стильного вигляду та благородного блиску. Постільна білизна міцна, зносостійка, але при цьому м'яка і приємна на дотик. Такий комплект постільної білизни забезпечує комфортний сон, тому що добре пропускає повітря.
Простирадло: 240х215 см
Підковдра: 200х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Страйп-сатин
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро 50*70 (арт02201) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴



