
Комплект постільної білизни "Листя", бязь. Колір сірий із білим
2 060 ₴
- В наявності
- Код: Бяз Листя Є
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни з бязі — це універсальний вибір для всіх, хто цінує комфорт і довговічність. Тканина з натуральної бавовни приємна на дотик, не викликає алергії та добре регулює температуру тіла. Постільна білизна для дому легко переться, швидко висихає та зберігає свій початковий вигляд навіть після багаторазових прань.
Простирадло: 240х215 см
Підковдра: 200х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Бязь
Колір: Сірий із білим
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро 50*70 (арт02045) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060 ₴