
Комплект постільної білизни з сатину, таш
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 88-155
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни із сатину поєднує красу, комфорт і довговічність. Натуральні волокна роблять тканину «дихаючою», а щільне переплетіння ниток надає їй шовковистості та міцності. Сатин приємно охолоджує шкіру й не викликає подразнень. Це ідеальна білизна для щоденного використання або подарунок, який завжди буде доречним.
Простирадло: 200х230 см
Підковдра: 180х220 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Сатин
Колір: Таш
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Таш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






