
Комплект постільної білизни сатин, двоспальний. Колір бежевий
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 88-145
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна із сатину — вибір для тих, хто любить комфорт і естетику. Легкий блиск тканини підкреслює вишуканість інтер’єру, а шовковиста поверхня приємно торкається шкіри. Сатин має високу щільність і довговічність, не потребує складного догляду та зберігає форму. Такий комплект подарує спокійний і здоровий сон.
Простирадло: 200х230 см
Підковдра: 180х220 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Сатин
Колір: Бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Бежевий |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






