Комплект постільної білизни з полікоттону – це вибір на користь зручності та довговічності. Матеріал міцний, але м'який, добре пропускає повітря і швидко сохне. Така постільна білизна ідеально підходить для щоденного використання, створюючи затишок та комфорт у спальні.
Простирадло: 240х215 см
Підковдра: 200х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Полікоттон
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Полікотон |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро 50*70 (арт03410) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴
