
Комплект постільної білизни Полікоттон "Хвиля" без принта. Колір морська хвиля
1 610 ₴
- В наявності
- Код: Пол Хвиля СІМ
+380 (98) 127-38-14
- +380 (95) 877-60-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни з полікотону – це вдале поєднання практичності та комфорту. Матеріал поєднує міцність поліестеру та м'якість бавовни, створюючи приємні тактильні відчуття. Гарна постільна білизна не меніться, швидко сохне і довго зберігає насиченість кольору. Це відмінний варіант для повсякденного використання у будинку чи готелі.
Простирадло: 220х240 см
Підковдра, 2 шт.: 150х215 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: Полікоттон
Колір: Морська хвиля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Полікотон |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Сімейний 50*70 (арт03131) |
| Колір | Морська хвиля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴